Turkish TR English EN Arabic AR

Misyonumuz

Rootraft Deneyimini Her zaman en iyi anlayışla sunabilmek için çalışıyoruz. İlham veren ve insan ruhunu en yüksek seviye de mutlu eden bir marka olmak. Her defasında sizinle ilk kez tanışmamız olabileceğini düşünerek hizmet verme anlayışın da olmak çünkü bu bizim için sadece bir iş değil, bizim tutkumuz.

KAHVEMİZ;

Her seferinde farklı bir deneyime dönüşür. Daima kaliteli oldu ve her zaman öyle kalacaktır. En iyi kahveyi sizlere sunmak için uzun yolculuklar ve araştırmalar yaparak en kaliteli kahve çekirdeklerini tedarik etmek ve büyük tutkuyla kavurmak. Kahveye büyük önem veriyor ve her defasında daha iyisini sizlere sunabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

ROOTRAFT AİLESİ;

Bizler çalışanlarımızı Ailemiz olarak adlandırıyoruz. Hep beraber 2. adresimizin olabileceği bir mekan yaratmak için yeniliği önemsiyoruz.. Birbirimize Her zaman sevgi, saygı ve anlayış çerçevesinde yaklaşıyoruz.

MİSAFİRLERİMİZ;

Rootraft olarak sizlere en iyi ve en hızlı hizmeti sunmaya çalışıyoruz, ne kadar yoğun olursak olalım sizlerle iletişim kurup mükemmel içecek ve atıştırmalıkları hazırlamak için kurulan bağla başladığının keyfini ve hazzını duymak bize büyük mutluluk veriyor. Sizlerin mağazamızda o anlık aitlik duygusunu hissettiğiniz de keyifli, mutlu ve sıkıntılarınızı unutacağınız bir mekan haline gelir.

TOPLUM MİSYONUMUZ;

Rootraft Mağazaları toplumun bir parçası olup yakın dostluklar kurar ve sorumluluklarımızı büyük bir istek ve arzuyla yerine getiririz. Bulunduğumuz her ortam da toplumumuza artı değerler katmaya çalışırız. Toplumları birlikte pozitif konulara imza atmak için buluşturmaya özen gösteririz. Küresel geleceğimiz için mali ve manevi sorumluluğa büyük önem veririz. Yenilikçi ve esnek çözümler geliştirip Tüm çalışanlarımıza Misyonumuzu toplumla paylaşmaya teşvik ederiz…